Vulkan na Božični bajki v Mozirju

Konec leta je čas, ko se ozremo nazaj in pregledamo delovanje našega društva. Društvo Vulkan je bilo celo letošnje leto precej aktivno. Zavedamo se, da brez naših marljivih članov naše društvo ne bi doseglo tega, kar je in ne bi bilo tu, kjer je danes. Da bi skupaj nazdravili uspešnemu letu 2019, ki se počasi poslavlja in si zaželeli še veliko dobrih stvari v novem letu, smo tudi letos organizirali zaključek za naše člane. V soboto, 30.11.2019, smo se pozno popoldne odpeljali v Mozirje, kjer smo obiskali letošnjo Božično bajko v Mozirskem gaju. Sprehod po parku je bil čaroben. Letos ga krasi več kot 1,5 miljonov raznobarvnih lučk. Po sprehodu je sledila okusna večerja ob živi glasbi v restavraciji Gaj. Ansambel Kratek stik je s svojo glasbo poskrbel, da se je na plesišču kar trlo plesalcev. Obiskala nas je tudi Zdenka iz Belih Vod, ki nam je natresla kar nekaj smešnih in še bolj popestrila zabavni večer. Rajanje in plesanje se je nadaljevalo pozno v noč. Ura pa je neusmiljeno tekla in za marsikoga je bil  večer prekratek. Zadovoljni, malo pa tudi že utrujeni, smo se posedli v avtobus in se odpeljali proti domu. Prednovoletna zabava našega društva nam bo ostala v lepem spominu in že komaj čakamo na naslednjo. Društvo Vulkan se iskreno zahvaljuje vsem članom, ki so pripomogli, da je bilo letošnje leto spet uspešno, hkrati pa vsem želi prijetne božične praznike in srečno novo leto 2019.

Ta vnos je bil objavljen v Bele vode. Zaznamek za trajno povezavo.